Sportvrienden en vriendinnen,

Onderstaand de indeling van de teams voor het seizoen 2017-2018.

De indeling is zoals we nu al een aantal jaren doen gemaakt op basis van leeftijd. Daarnaast hebben we samen met de leiders van de jeugdelftallen gekeken naar de individu. Hierdoor kan het zijn dat er een kleine verschuiving plaats heeft gevonden op de ‘kale’ leeftijdsindeling.

3 situaties willen we sowieso even benoemen :

– In overleg met de ouders/spelers van de huidige JO17 is er een keuze gemaakt om aankomend jaar geen JO17 maar een JO19 in te schrijven. Er is voor deze optie gekozen om  het hele huidige JO17 als team bij elkaar te houden. Er zijn namelijk 5 spelers van de JO17 die sowieso naar  de JO19 moesten. En aangezien er maar max. 3 dispensatie spelers in een elftal mogen zou dat betekenen dat 2 spelers doorgeschoven moesten worden naar de senioren. Met deze oplossing is daar nu geen sprake meer van en kan het team volledig blijven.
– Aankomend seizoen is er ook voor het eerst een 7-tal JO13. Hier moest voor gekozen worden omdat er simpelweg niet genoeg spelers beschikbaar zijn voor een elftal. Deze optie is ook besproken met de leider en wordt gezien als een goede/wenselijke oplossing. Sterker nog, de vv Havelte loopt daarmee 1 jaar voor op de plannen van de KNVB om de 1e-jaars JO13 op een half veld te laten spelen.
– Wat betreft de jongsten van de vv Havelte zijn we nog aan het kijken welk gedeelte van de JO09 en JO07 er daadwerkelijk naar de JO09 moet gaan en wie er nog een half jaar de JO07 competitie gaat spelen. Streven is om daar voor een ieder een gewenste situatie te creëren. Uitgangspunt is wel dat we graag een JO07 willen hebben om de aantrekkingskracht voor de jongsten om te gaan voetballen blijft bestaan.

Wanneer er vragen en of opmerkingen zijn over de indeling kunnen jullie altijd contact met ons opnemen.

Rest ons niets anders dan jullie allemaal een fijne vakantie toe te wensen en melden wij ons eind augustus met indeling trainingsavonden en namen en nummers van leiders en trainers.

Het jeugdbestuur,
Alfred Gritter (aftredend)
Patrick Visser (06-52330361)
Erna Regeer
Esat Ramic
René Schulting (06-20036688)
Marnix van Dijk (toetredend)
Milan Bos (toetredend)

Havelte JO19-1 Havelte JO15-1
Jasper Langerhuizen Kenrick van Ingen
Halmar Bergman Mika Koops
Stefan Letsch Dévanney Faken
Niek Voorn Thom Smink
Jeffrey Nieuwenhuis Naut de Vroome
Mark Smink Lennard Bierman
Mart Bekker Tim Donker
Toine Pit Morris Klumperbeek
Huub van der Velde Thom Heins
Stan Willems Bart Koning
Stan de Vos Tjebbo Huisinga
Kylian Luten Lars Schulting
Thijmen Huizinga Benjamin Stevens
Michiel Stevens
Lars Struik
Mick van Veen
 Havelte JO-15-2
Havelte/DVSV JO13-1
 Daan Cuperus  Romy Kuik
Tim Gritter Merel Struik
Sharif Minani Anouk Zonneveld
Jorn Westra Levi Ems
Tim Langerhuizen Madelon Kuik
Otto Dost Noa Koops
Simon Tichelaar Bryce Piest
Gerrit Broekhuizen Jori Splinter
Lex de Vos Tijmen Bangma
Skyler Venema Milan van Kampen
Rick Hengeveld George Sangster
Hidde Huisinga Erik Jelte Boer
Lieke Struik
Isa Letsch
 Havelte JO13-2
Havelte JO11-1
 Robin Stoker  Jin Gritter
Vin Roelofs Yoran Stoevelaar
Julian Gritter Duco Hamersma
Arvid Huser Sem Faken
Niek Westra KIm van den Berg
Hessel Huisinga Justin Gosevoort
Tijn Gomarus Finn-Valentijn Oosterveen
Bram van Aartsen Sven Heupink
Bram Cuperus
Havelte JO11-2
Havelte JO9-1
Kristan van Ingen Nanne Cleveringa
Tjalling Huisinga Mark Westerveen
Kyano van Kampen Olivier Oosterveen
Xander Martens Sven Westerveen
Dinand Martens Hidde Visser
Arne Bulten Ruben Berents
Bram Rapati Wesley Bruins
Tijmen Kassies
Demi Bruins
Havelte JO9-2
Havelte JO7
Jesper Paarhuis Yaniek Tordoir
Milan Schieving Fedde Kassies
Jozua van Zonneveld Iwan van Iersel
Bram Gomarus Anne Paarhuis
Roan Stanneveld Sent Vernooij
Jayden Ems Keyano Nijenhuis
Jelte Frölich Marion Prummel
Xavi van Kampen
… de Vink